ALL IN - VŠETKO V JEDNOM

Najvyhľadávanejšou radou produktov sú kompletné múčne zmesi označené ALL-IN na prípravu rôznych pekárenských výrobkov, ktoré obsahujú všetky prísady a ich jednoduchá príprava spočíva iba v pridaní vody a pečení.

ALL IN Pizza mlynská múčna zmes


Mlynská múčna zmes so sušeným droždím na prípravu pizze. Je zložená z pšeničnej múky, obsahuje rastlinný tuk (palmový), jedlú soľ, dextrózu, sušené droždie, papriku, rajčiny a cibuľový prášok. Môže obsahovať stopy mlieka, sóje a sezamu. Do múčnej zmesi ALL -IN Pizza stačí pridať vodu a vypracovať elastické hladké cesto. Presný postup prípravy je uvedený na zadnej časti obalu. 


ALL IN Koláč mlynská múčna zmes


Mlynská múčna zmes so sušeným droždím na prípravu kysnutého koláča. Je zložená z pšeničnej múky, obsahuje cukor, rastlinný tuk (palmový), maslový prášok, sušené droždie, sušené vajcia, sušené mlieko, jedlú soľ, prírodnú arómu ( citrón), múku upravujúce látky - enzýmy. Môže obsahovať stopy sóje a sezamu. Do múčnej zmesi ALL-IN Koláč stačí pridať vlažnú vodu a vypracovať elastické hladké cesto. Presný postup prípravy je uvedený na zadnej časti obalu.  


CHCETE NÁS KONTAKTOVAŤ?

2017 © Mlyn Kolárovo, a. s. 
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma!